ABD’nin Yekaterinburg Başkonsolosu kentten ayrıldı

ABD’nin Yekaterinburg Başkonsolosu kentten ayrıldı

ABD’nin Yekaterinburg Başkonsolosu kentten ayrıldı

ABD’nin Yekaterinburg Başkonsolosu Amy Storrow, kentten ayrıldı. Başkonsolosluğun Instagram hesabında Storrow’un veda iletisi yayınlandı …

ABD’nin Yekaterinburg Başkonsolosu Amy Storrow, kentten ayrıldı. Başkonsolosluğun Instagram hesabında Storrow’un veda iletisi yayınlandı.

Erdeundleben.com-

Rusya’nın Yekaterinburg kentinden ayrılan ABD’li Başkonsolos Storrow, “Pandemi nedeniyle olanlara karşın farklı beşerlerle tanışma ve bu hoş bölgede daha fazla yer görme imkanım oldu. Yekaterinburg halkının bir kesimi olduğum için her vakit minnettar olacağım” sözlerini kullandı.

Storrow, ABD’lilere bölgenin ruhunu anlatacağını, büyükelçiliğin faaliyetlerinin en yakın vakitte tekrar başlamasını umduğunu söz etti.

Daha evvel ABD, Yekaterinburg’daki başkonsolosluğunun 1 Nisan’dan itibaren vize ve konsolosluk hizmetlerini askıya alacağını bildirmişti.

ABD’nin Moskova Büyükelçiliği, Moskova’nın yabancı vatandaşlarının işe alınmasını yasaklanmasının akabinde 12 Mayıs prestijiyle konsolosluk hizmetlerini azaltacağı açıklamasını yapmıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın