AKP’li başkanın fotoğrafları MHP’lileri kızdırdı

AKP’li başkanın fotoğrafları MHP’lileri kızdırdı

AKP Konya Ereğli İlçe Lideri Zübeyir Dursun, AKP’li Konya Büyükşehir Belediyesi’nin ilçede yaptığı yol çalışmalarını inceleyip toplumsal medyadan …

AKP Konya Ereğli İlçe Lideri Zübeyir Dursun, AKP’li Konya Büyükşehir Belediyesi’nin ilçede yaptığı yol çalışmalarını inceleyip toplumsal medyadan paylaştı. İdaresi MHP’de olan Ereğli Belediyesi’nin Meclis Üyesi Mehmet Yalçın Aydoğdu ve Ereğli Dava Ocakları Lider Yardımcısı Lütfi Monopolü, AKP’li Liderin paylaşımlarına reaksiyon gösterdi.

Erdeundleben.com-

AKP Konya Ereğli İlçe Lideri Zübeyir Dursun bir küme partili ile birlikte Aşıklar-Cinler Mahalleri ortasında üretimi devam eden yol çalışmalarını inceledi.

İncelemelere ait fotoğrafları toplumsal medya hesabından paylaşan Zübeyir Dursun şu notu düştü:

* Hizmet Etmeye Devam Ediyoruz. İlçe Lider Yardımcılarımız Burak Sevinç, Çelebi Büke, Mustafa Ulutas Ahmet Cet, Konya Büyükşehir Belediyemiz 6. Bölge Şefi Uğur Güngör ve Cinler Mahallemizin Muhtarı Muhtar Murat Bıter ile birlikte Aşıklar-Cinler ortası yol çalışmasını yerinde inceledik.

* Ereğli’mize hizmetlerinden ötürü Konya Büyükşehir Belediye Liderimiz Uğur İbrahim Altay Milletvekilimiz Halil Etyemez’e ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum

“YARIM BIRAKTIĞI PARKE YOLLARI TAMAMLASIN”

AKP İlçe Lideri Zübeyir Dursun’un servis ettiği fotoğraflar ilçede MHP’lilerin yansısına yol açtı.

İdaresi MHP’de olan Ereğli Belediyesi’nin Meclis Üyesi Mehmet Yalçın Aydoğan toplumsal medya hesabından AKP’li Konya Büyükşehir Belediyesi ve AKP Ereğli İlçe Lideri Zübeyir Dursun’u eleştirdi.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Ereğli Belediyesi’ni hiç yok üzere görüntülemesinin içler acısı olduğunu belirten Aydoğan paylaşımında şu tabirlere yer verdi:

* Konya Büyükşehir Türkiye’nin birçok vilayetinde büyük olan ilçemiz Ereğli Belediyemizi hiç yok üzere görüntülemesi içler acısı. Büyükşehir gelsin o vakit Çayhan mahallesine yarım bıraktığı parke yollarını tamamlasın.

* Burada ana yolumuzun durumu da vahim. Madem büyükşehir ve de AKP ilçe lideri ilgileniyor. Çayhan’a da uğrasınlar bir zahmet.

“NEDEN BU ÇALIŞMALARI GÖREMİYORUZ?”

Ereğli İdeal Ocakları Lider Yardımcısı Lütfi İnhisarı ise, AKP’li Konya Büyükşehir Belediyesi’nin ilçeye gereğince hizmet etmediğini belirtti. “Büyükşehir nerede?” diye soran İnhisarı şu yorumu yaptı:

* Neden bu çalışmaları biz göremiyoruz? Büyükşehir’e bağlı olan yerlerin çalışmasını tabiki yapacak. Lakin Ereğli’ye her işi Büyükşehir yapıyormuş üzere lanse edilmemesi gerektiğini bilmek lazım. Ereğli’mizin Belediye Lideri da gerekli yerde gerekli çalışmaları esasen yapıyor. Allah razı olsun sayın liderimizden.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın