Putin: Rus ekonomisi, pandemi nedeniyle oluşan zor durumdan çıkacak

Putin: Rus ekonomisi, pandemi nedeniyle oluşan zor durumdan çıkacak

Putin: Rus ekonomisi, pandemi nedeniyle oluşan zor durumdan çıkacak

Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin, Rus iktisadının pandemiden sonra oluşan güç durumdan çıkacağını ve ülkenin zorlukları aşmayı başaracağını …

Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin, Rus iktisadının pandemiden sonra oluşan güç durumdan çıkacağını ve ülkenin zorlukları aşmayı başaracağını söyledi. İş dünyasını desteklemek için her şeyi yapmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Erdeundleben.com-

St. Petersburg Memleketler arası İktisat Forumu (SPIEF) kapsamında yapılan yatırım mutabakatlarının imza merasiminde konuşan Rusya Devlet Lideri Putin, Rus iktisadının mevcut durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle oluşanlar da dahil tüm zorluklara karşın çalışmalara devam ettiklerini kaydeden Putin, Rus iktisadında elde edilen sonuçlarının bunun en âlâ göstergesi olduğunu belirtti.

Putin, “Rusya, geçen yıl tüm dünyanın karşı karşıya kaldığı zorlukları aşmayı başaracak ve ekonomimiz, hepimizin içinde bulunduğu bu güç durumdan çıkacak. Rusya, iş dünyası sayesinde geçen yılın getirdiği tüm zorlukları aşmaya başaracak” dedi.

“Hiç elbet, bugün şahit olduğumuz bu tıkanıklığı emin adımlarla aşacağız ve yeni düzeylere çıkacağız. Bundan en ufak bir kuşku duymuyorum” diye devam eden Putin, Rusya hükümetinin iş dünyasının desteklemek için her şeyi yaptığını ve yapacağını vurguladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Rus

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın